«Кристал» вириває перемогу, «Бастіон» мінімально поступається

• 05.05.2019 23:57
  • 0

Аматорська першість України з футболу. Група 1. 19-й тур

ФСК «Кристал» Чортків – СК «Хмельницький» - 1:0 (0:0)

Гол: Руслан Курдас (87 хв.); на 45-й хв. Р.Курдас не реалізував пенальті (воротар)

5 травня. Чортків, стадіон «Харчовик». Матч відбувся згідно з рішенням КДК ААФУ без глядачів

У першу неділю травня, 5 числа, у Чортків після невеликої перерви знову повернувся  футбол. Тільки святом цієї найбільш популярної в світі гри чергову календарну зустріч з ФК «Хмельницький» навряд чи можна було назвати, адже вона відбувалася без глядачів – за цим суворо слідкували поліцейські при допомозі військових, не пропускаючи уболівальників на трибуни. Все ж завадити їм спостерігати за перипетіями матчу з-за периметру перил огорожі завадити не могли. А  причиною цього стало рішення дисциплінарного комітету ААФУ через неспортивну поведінку уболівальників господарів в останньому домашньому матчі першості з коломийським «Покуттям». Дискваліфікацію також відбував головний тренер нашої команди Едуард Хавров.

Фото Любомира Габруського

Перший тайм з аутсайдером першості, що посідає останнє місце у турнірній таблиці, проходив за доволі рівної позиційної боротьби, без особливих загроз воротам суперника. Все ж більш осмисленими діями на полі вирізнялися господарі. На останній хвилині першої половини гри арбітр призначив пенальті у ворота гостей за підніжку у карному майданчику. Однак штатний пенальтист  чортківчан – Руслан Курдас не скористався можливістю вивести свою команду вперед, несильно пробивши у нижній від себе лівий кут воріт. Воротар вгадав з напрямком удару.

Фото Ореста Лижечки

У другому таймі господарі все частіше  брали ініціативу у свої руки. У кількох епізодах вони були просто зобов’язані забивати. М`яч просто дивом не йшов у ворота. Гості мали слушну нагоду відзначитися лише раз, однак, увірвавшись з лівого кута у штрафний майданчик, їхній гравець пробив поруч зі штангою.

Під саму завісу матчу на 87-й хвилині гри, вийшовши на заміну на початку другого тайму, 19-й номер чортківчан Андрій Кульчицький зважився на дальній удар з-за меж штрафного майданчика. Воротар суперника дотягнувся кінчиками пальців до м’яча, однак той, відбившись від перекладини, повернувся в гру, де першим на добиванні був Руслан Курдас, сповна реабілітувавшись на нереалізований одинадцятиметровий. У додані арбітром три хвилини гри до основного часу рахунок на табло не змінився – 1:0.

Таким чином чортківчани здобувають п’яту перемогу у чемпіонаті, включаючи технічну у попередньому турі над соснівським «Рочином», що знявся зі змагань, і з 16-ма очками посідають восьме місце серед десяти команд. Наступний тур вони пропускають і чергову календарну зустріч проведуть 26 травня на виїзді проти одного з лідерів першості – «Малинська» з Рівненщини, котрий веде боротьбу за перемогу в групі з коломийським «Покуттям».

Чемпіонат області з футболу. Перша ліга. 3-й тур

ФК «Ланівці-ОТГ» - «Бастіон-1427» Горішня Вигнанка – 1:0 (1:0)

5 травня. Ланівці. Міський стадіон. 190 глядачів

Гол: Сергій Барва (6 хв.)

Пропустивши єдиний м’яч на самому початку гри вигнанчани не спромоглися відновити рівновагу і з нулем у графі здобутих очок після трьох турів посідають останнє місце у турнірній таблиці.

Чемпіонат району. 4-й тур

Група «А». Звиняч – Косів – 3:8; Скородинці – Біла – 2:4; Бичківці – Білобожниця – 3:2; Базар – Ромашівка – 5:2; Горішня Вигнанка – Палашівка – 1:0.

Група «Б». Шманьківчики – Пробіжна – 1:1; Товстеньке – Гадинківці – 6:2; Улашківці – Колиндяни – 1:2; Нагірянка – Шманьківці – 2:0; Заводське – Росохач – 3:1.