Фото Любомира Габруського

Футбол Чортківщини: «Кристал» поступається лідеру, перша перемога «Бастіону» і чергова - заводчан

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 11.06.2019 18:31
  • 0

Чемпіонат області. Вища ліга, 6-й тур

«Тернопіль-ДЮСШ» – ФСК «Кристал» Чортків – 0:1 (0:0)

5 червня. Тернопіль, стадіон «Топільче». 150 глядачів

Гол: Андрій Кульчицький (71)

У заключному матчі 6-го туру вищої обласної ліги, який відбувся посеред минулого тижня, молоді футболісти «Тернопіль-ДЮСШ» дали справжній бій одному з лідерів чемпіонату Тернопільщини – чортківському «Кристалу». Єдиний гол було забито у середині другого тайму, коли вдалося відзначитися Андрію Кульчицькому, що вийшов на заміну.

Чемпіонат області. Вища ліга, 7-й тур

ФСК «Кристал» Чортків – «Агрон-ОТГ» Великі Гаї – 0:1 (0:1)

9 червня. Чортків, стадіон «Харчовик». 300 глядачів

У першому таймі протягом якихось п’яти хвилин гри господарі поля могли відзначитися тричі. Однак загальновідоме футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. На 43-й хвилині зустрічі чемпіон області двох останніх років повів у рахунку.

У другому таймі гра протікала у доволі спокійному руслі, тож глядачі голів так і не побачили. Таким чином «Кристал» терпить мінімальну поразку від одного з головних конкурентів за медалі першості. 2 червня ці ж команди зустрічалися між собою в останньому турі аматорської першості України, зігравши у безгольову нічию.

ФК «Агронива» Заводське – ФК «Бережани» – 3:1 (2:0)

9 червня. Заводське, СК «Заводське». 300 глядачів

Голи: Ярослав Алексевич (27), Андрій Різник (41), Віталій Тригуба (63) – Андрій Засєдко (88)

Долю цього матчу, зі слів очевидців гри, була вирішена ще в першому таймі, у якому заводчанам вдалося двічі відзначитися. Спершу новачок «Агрониви» Ярослав Алексевич прямою підкрученою подачею з кутового зумів відкрити рахунок (1:0). А ближче до завершення першого тайму нападник «Агрониви» Андрій Різник , обігравши оборонця суперника, подвоїв рахунок.

У другому таймі молодий гравець заводчан Віталій Тригуба після зрячої передачі граючого тренера команди Немо Шелії ударом головою відкрив лік забитим м’ячем за «Агрониву» (3:0).

Фото з сайту Федерації футболу Тернопільської області

Гості спромоглися на гол престижу під завісу матчу після подачі з кутового, встановивши остаточний рахунок - 3:1.

Після цієї перемоги «Агронива» зберігає відставання від лідера – великогаївського «Агрона» на відстані трьох очок, маючи при цьому гру в запасі.

Чемпіонат області. Перша ліга, 8-й тур

ФК «Бастіон-1427» Горішня Вигнанка – «Три валети» Кременець – 4:3 (2:1)

9 червня. Горішня Вигнанка, сільський стадіон. 60 глядачів

Голи: Анатолій Миронюк (12, 29, 51), Сергій Маньовський (56) – Андрій Вілівчук (16), Максим Верещак (50), Ярослав Єфремов (53)

Справжню гойдалку влаштували нечисельним уболівальникам гравці обох команд у цьому футбольному трилері, коли на гол господарів взяттям воріт відповідали гості. А протягом шести хвилин матчу вони стали свідками чотирьох (!) результативних атак. Схоже, другу футбольну молодість переживає 38-річний півзахисник вигнанчан Анатолій Миронюк, котрий у цьому матчі відзначився хет-триком. «Бастіон» вистояв під атаками кременчан, не давши відзначитися тим учетверте. Перша перемога у сезоні дозволила їм покинути неприємний для себе  останній рядок турнірної таблиці.

Кубок району

Минулого тижня стартував розіграш кубка Чортківського району сезону 2019. Сліпий жереб звів на початкові стадії шість команд, де не обійшлося без сенсації: лідер групи «А» першості Косів поступився Шманьківчикам. Ось як завершилися ігри попереднього етапу: 1/16 фіналу. Скородинці – Звиняч – 0:1; Шманьківчики – Косів – 2:1; Горішня Вигнанка – Біла – 1:3.

6 червня відбулася більшість матчів 1/8 фіналу: Товстеньке – Шманьківці – 2:1; Біла – Білобожниця – 4:2; Нагірянка – Пробіжна – 4:1; Палашівка – Заводське – 1:1 (по пен. – 5:6); Звиняч – Щманьківчики – 2:1. У четвер, 13 червня, відбудеться решта матчів цієї стадії Ромашівка – Росохач, Базар – Угринь та Колиндяни – Бичківці.

А вже найближчої неділі, 16 червня, розпочнеться ¼ фіналу розіграшу кубка. Дана стадія змагань складатиметься з двох матчів – вдома і на виїзді.

Чемпіонат району. 9-й тур

Група «А» (Західна). Білобожниця – Горішня Вигнанка – 3:1; Звиняч – Базар – 5:4; Бичківці – Скородинці – 1:0; матчі Косів – Біла і Палашівка – Ромашівка перенесено.

Група «Б» (Східна). Колиндяни – Нагірянка – 3:1; Гадинківці – Росохач – 5:6; Шманьківці – Пробіжна – 0:0; Товстеньке – Шманьківчики – 8:2; Улашківці – Заводське – 1:0.

Турнірні таблиці після першого кола змагань опублікуємо у середу, 12 червня.