Майстер-клас від Адріана Пуканича і друга поразка чортківчан

ФК «Ужгород» – ФСК «Кристал» (Чортків) – 3:1

Аматорська першість України з футболу. Група 1. 16-й тур

Голи: Пуканич, 51, 76, Машталір, 90+1 (пен.) – Курдас, 44 (пен.)

ФК «Ужгород»: Славік, Дудаш, Котьо, Селещук, Пінковський, Дрозд (Ференцик, 46), Пуканич, Бако, Машталір, Павлич (Рацин, 77), Зимомря. Запасні: Олень, Калай, Дуран, Січ, Лазар. Головний тренер: Мирослав Баб’як.

ФСК «Кристал»: Остяк (Дорофеєв, 55), Р.Курдас, Патрик, Гречко, Прокіпчук, Корецький, Намуйлик, Безвещук, Фролов, Сурженко, Воронін (Кульчицький, 65). Запасні: Скалій, Штанкевич, Темерівський, Дробний. Начальник: Віктор Нагірний.

14 квітня. Ужгород. Стадіон «Автомобіліст». 500 глядачів,  + 17 С
Суддя: Іван Родін (Львів).
Попередження: Патрик, 6, Намуйлик, 37, Дудаш, 40, Пінковський, 54, Курдас, 77, Рацин, 79.

Невдало склався вояж чортківчан на Закарпаття, де вони зіграли на виїзді в рамках чергового туру аматорської перщості України проти команди обласного центру – ФК «Ужгород». Хоча повели в рахунку ще до перерви і у випадку перемоги могли б обійти своїх суперників у турнірній таблиці.

Гості з Тернопільщини,  – йдеться в огляді матчу на сайті sportarena.com, – розчали активно, але господарі з сімома дебютантами перехоплювали ініціативу та загрожували чужим воротам. Втім, перший тайм завершився з перевагою «Кристалу». Після кутового від Намуйлика захисник Селещук зупинив м’яч рукою – пенальті. Руслан Курдас із позначки розвів м’яча й воротаря по різних кутах – 0:1.

На другий тайм ФК «Ужгород» вийшов добряче налаштованим. І вже за п’ять хвилин зумів відігратися. Здорово на правому краю зіграв Бако: змістився в центр і віддав надзвичайно тонку розрізну передачу на Пуканича, тож Адріан вийшов один на один з воротарем і пробив, а Остяк не зумів зафіксувати підступно надісланий м’яч – 1:1. Тренерський штаб гостей замінив воротаря, але через 15 хвилин і той вимушений був капітулювати. Захисник Патрик зіграв рукою неподалік власного карного майданчика, а екс-гравець національної збірної України і донецького «Шахтаря» Адріан Пуканич розкішним ударом в обхід стінки реалізував цей штрафний – 2:1. Дубль у дебюті – от так дебют для 35-річного півзахисника!

В кінцівці гри ФК «Ужгород» уник надмірного нервування завдяки пенальті. Бако тонкою передачею знайшов Ференцика, який вирвався на голкіпера й упав у карному майданчику. Сергій Машталір пробив у лівий від голкіпера кут воріт, а Дорофеєв метнувся у протилежний – 3:1.

Чемпіонат району. 2-й тур

У неділю, 14 квітня, були зіграні матчі другого туру районної футбольної першості, у яких в одному з матчів зафіксовано доволі несподіваний результат. Зокрема приємно здивувала Білобожниця, яка на виїзді забила шість голів без відповіді Палашівці.

Інші матчі туру завершилися з такими рахунками:

Група «Східна». Товстеньке – Росохач – 4:3; Шманьківці – Колиндяни – 1:2; Заводське – Шманьківчики – 3:1; Улашківці – Пробіжна  – 2;2; Нагірянка – Гадинківці – 2:0;

Група «Західна». Палашівка – Білобожниця – 0:6; Звиняч – Біла  – 2:1; Бичківці –Ромашівка – 3:0; Скородинці – Базар – 1;2; Горішня Вигнанка – Косів – 1:5.