Чемпіоном Чортківщини стали Заліщики

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 09.02.2019 18:49
  • 0

Сьогодні, 9 лютого, завершилася відкрита першість Чортківщини з футзалу, яка тривала майже два місяці. Нагадаємо, 24 команди взяло участь у змаганнях. Спочатку вони відбувалися у двох групах, поділених 12 команд, з яких по шість найкращих за набраними очками вийшло до другого  етапу. І вже в одноколовому турнірі між ними визначилася четвірка півфіналістів.

Фінальний турнір складався всього з чотирьох матчів, кожен з яких був по своєму цікавим і драматичним.

У першому півфінальному двобої зійшлися Заліщики і команда «Файний Пекар» з Чорткова. Гості першими відкрили рахунок, надалі побудувавши гру від оборони, віддавши ініціативу супернику. У другій 15-хвилинці вони подвоїли рахунок, але чортківчани тут же відквитали один м’яч. Захопившись атаками, намагаючись зрівняти рахунок, пропустили втретє – 3:1.

Перша половина другого півфіналу пройшла під диктовку «Галицьких Левів» з Ягільниці, які  провели чотири сухих м’ячі у ворота Борщева. Проте після перерви «леви» пропустили двічі, і лише наприкінці зустрічі встановили остаточний рахунок в цьому матчі – 5:2.

Матч за третє місце між «Файним Пекарем» і Борщевом розпочався вкрай невдало для номінальних господарів турніру, які за перших п’ять хвилин гри пропустили тричі. 25 хвилин для футзалу – це дуже багато, аби змінити рахунок на свою користь. Однак чортківчани спромоглися відзначитися лише двічі, натомість борщів’яни провели четвертий м’яч – 4:2.

У вирішальному матчі всього турніру прогнозовано зустрілися дві найсильніші команди – Заліщики і «Галицькі Леви», шлях яких до фіналу не перетинався. Ягільничани відзначилися першими вже на 4-й хв. гри, реалізувавши штрафний. Однак ще у першому таймі пропустили два необов’язкових голи. Був безсилий їхній голкіпер і після гарматного дальнього удару майже з центру поля у другій половині гри. А ось їхні намагання скоротити відставання розбивалися об міцні редути надійного захисту досвідчених заліщан. І навіть коли в рідких моментах справа доходила до удару – дива у воротах творив кіпер їхньої команди.

Отож, остаточний рахунок – 3:1 і головний приз турніру – золотистий кубок їде у Заліщики. Дещо меншого розміру кубки та грамоти від організаторів турніру – Чортківської міської ради і районної федерації футболу отримали срібні та бронзові призери – «Галицькі Леви» і Борщів.

Нагородження команд проводили заступник міського голови Роман Тимофій та начальник відділу молоді та спорту міської ради Віктор Нагірний.