«Троє одинадцятикласників із нашої громади продемонстрували чудові знання при складанні Національного мультипредметного тесту.
Найвищий результат – 200 балів – отримали випускники Чортківського ліцею № 1 імені Маркіяна Шашкевича:
Арсеній ГАБРУСЬКИЙ – 200 балів з математики;
Тетяна КАНЮК – 200 балів з математики та історії України;
Владислав СМАЛЮХ – 200 балів з англійської мови.
Ці досягнення є результатом наполегливої праці учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.
До слова, обдаровані учні, котрі склали НМТ на максимальний бал, отримають з бюджету громади одноразові фінансові виплати – 25 000 гривень за кожен предмет.
Щиро вітаємо наших випускників із блискучими результатами та бажаємо впевнено крокувати до нових звершень!» – йдеться у повідомленні Чортківської міської ради.